משלוח חינם מעל 199 ש"ח

  1. דף הבית
  2. /
  3. תחומי פעילות
  4. /
  5. אטלנטיק לבתי חולים ובתי אבות

אטלנטיק לבתי חולים ובתי אבות


בתי אבות ומוסדות רפואיים מתבקשים לעמוד בדרישות ובתקנות של הרשויות, בכל הנוגע למוצרי טקסטיל. לכן, אנו באטלנטיק בתי אבות ומוסדות רפואיים דאגנו למגוון רחב ואיכותי של מוצרי טקסטיל העונים על כל הדרישות שלכם, כמו: סדינים איכותיים, בדים עמידים לכלורין, בדים חסני אש המעכבים בערה ועוד.

מוצרי טקסטיל פונקציונאליים
הניסיון שלנו לימד אותנו כיצד ניתן לייצר מוצרי טקסטיל פונקציונאליים המונעים חדירת אבק ולכלוך, שומרים על סטריליות ומגנים על הגיינת של החולים, אך עם זאת מוצרי טקסטיל המעניקים הרגשה ביתית ונעימה.

דגש על איכות
אנו באטלנטיק בתי אבות ומוסדות רפואיים, שמים דגש על איכות מוצרי הטקסטיל ומבטיחים לכם סדינים ברמה גבוהה שישרתו אתכם נאמנה לאורך שנים רבות.

הצטרפו למעגל הלקוחות שלנו
כבר המוסדות המובילים ביותר במשק הישראלי בוחרים במוצרי הטקסטיל שלנו, הצטרפו עוד היום למעגל הלקוחות המרוצים של אטלנטיק בתי אבות ומוסדות רפואיים.
אטלנטיק לבתי חולים ובתי אבות

מאמרים מומלצים

אטלנטיק ספא וצימר ייצור ושיווק מוצרי טקסטיל ייחודיים לספא ולצימרים. הידע והניסיון שלנו בתחום מאפשרים לנו לתכנן ולייצור סדינים איכותיים, על פי דרישה, המותאמים במיוחד עבורכם ועבור הלקוחות שלכם.
אטלנטיק חדרי כושר עוזרים לכם להעניק חוויה מהנה לאימון מושלם! לא סתם אטלנטיק חדרי חושר הם הבחירה המועדפת של חדרי הכושר המובילים בישראל.
באטלנטיק לוועדי עובדים מבינים את החשיבות הרבה במציאת מתנה שימושית ואיכותית מבלי לפשוט את הרגל, כזו שתצליח לקלוע לטעמם של מבוגרים וצעירים, נשים וגברים כאחד.
טואול - בניית אתרים