משלוח חינם מעל 199 ש"ח


סוגי סדינים למיטה מתכווננת

מחפשים סדינים למיטה מתכווננת יפים ואיכותיים? בחנות האינטרנט ובמפעל של אטלנטיק הום- אופנה עילית לבית, תיהנו ממגוון סוגי מצעים, שמיכות, כריות ומגבות. המבחר כולל גם סדינים למיטה מתכווננת בשלל גדלים, צבעים, בדים ודוגמאות. לכן כל אחד יכול לאתר את הסדין המתאים למיטה המתכווננת שלו ולקבלו עבור מחיר משתלם ביותר.

מעבר השוק למיטות מתכווננות


אם בעבר מיטות מתכווננות היו נחלתם של חולים או המעמד העשיר, כיום המצב שונה לחלוטין. עם התקדמות הטכנולוגיה, עלייה ברמת החיים והוזלת הליכי הייצור, מיטות מתכוונונת הפכו למוצר צריכה מקובל ונפוץ בקרב האוכלוסייה. מדובר במיטות בעלות מנגנון הפעלה חשמלי המאפשרות לשנות באמצעות שלט את הגובה והזווית שלהן. הן מספקות פתרון הולם לשלל צרכים לרבות קריאה וצפייה בטלוויזיה, תנוחות מתאימות לקשיי נשימה ונחירות, ורטיגו, כאבי גב וצוואר ועוד. כמו כן השוק הפרטי של ימינו מציע מבחר עשיר של מיטות מתכווננות לזוג ויחיד, עם סוגים שונים של מיטות, מזרנים ומידות. יחד עם זאת, סוג זה של מיטות יצר גם צורך במצעים מתאימים כפי שחברתנו מייצרת ומשווקת.

הצורך בסדין יעודי למיטה מתכווננת


שלא כמו סדין במיטה רגילה מקובעת, סדין למיטה מתכווננת נדרש להתמודד עם שינויים בזווית מבלי שיברח כל הזמן מהפינות. לשם כך יש צורך בסדין המתאים במידותיו למיטה ושהינו מאוד גבוה כדי למנוע את בריחתו. בנוסף, לרבים גם חשוב ובצדק לקנות מצעים איכותיים, נעימים למגע ומעוצבים בסגנון עכשווי המתאים לזה של חדר השינה. אלו הסדינים שחברתנו מציעה באיכות וברמת עמידות וחוזק גבוהות ביותר ובשלל מידות, גוונים, סוגי בדים ודוגמאות. זאת לצד גמישות מספקת של המצעים המאפשרת לכוונן את המיטה לזווית וגובה רצויים, מבלי שבד הסדין יימתח יותר מדי, יברח מהפינה או ייקרע.

הזמנת סדינים למיטה מתכווננת 


הזמנת סדין למיטה מתכוונת מוצעת און ליין ישירות דרך האתר המאובטח של חברתנו. כמו כן לביצוע הזמנות, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לחנות המפעל שלנו שבפתח תקווה, או צרו קשר עם חברת אטלנטיק בטלפונים 03-9235119/20/21 או במייל office@atlantic-home.co.il.סוגי סדינים למיטה מתכווננת

מאמרים מומלצים

למרות כל החידושים וההמצאות בתחום השינה, בסופו של יום אין כמו כרית נוצות גדולה, רכה ומפנקת כדי להעניק לנו שינה ערבה וחלומות פז. אטלנטיק הום- אופנה עילית לבית, משווקת כלי מיטה איכותיים הכוללים גם כרית נוצות במידות סטנדרטיות או גדולות. אנו מציעים כריות נוצות במחיר כדאי און ליין, ישירות דרך אתר החברה.
מחפשים יצרני ויבואני מגבות מומלצים עבור העסק? כדאי שתכירו את חברת אטלנטיק המייצרת כבר מעל לארבעים שנה שלל סוגי מגבות איכותיות עבור צרכיהם של מגזרים שונים במשק.
מחפשים מגבות בריכה וחוף יפות, נעימות וקלות? חברת אטלנטיק הום- אופנה עילית לבית, מייצרת ומשווקת מגוון איכותי של בריכות חוף ובריכה בשלל מידות וצבעים, לרבות מגבות בריכה לילדים צבעוניות ושמחות הכוללות גם מגבות קפוצ'ון.
טואול - בניית אתרים