כבר למעלה מ-50 שנה שחברת אטלנטיק הום מייצרת ומשווקת מוצרי טקסטיל למיטב בתי המלון ברחבי הארץ. המומחיות שלנו היא לייצר ולספק לפי דרישה מוצרי טקסטיל שונים כגון מצעים למיטה, שמיכות, כריות, מגבות רחצה וחלוקי אמבט, עם ספציפקציות מדויקות של לקוחותינו.

בין מאות הלקוחות שלנו ניתן למצוא את: רשת פתאל, רשת פרימה, רשת אפריקה ישראל, רשת קנדה ישראל, רשת אסטרל, ריץ קרלטון, קראון פלאזה, מלון וולדורף אסטוריה ירושלים ועוד רבים וטובים.

כחברה משפחתית של שלושה דורות, אנחנו באטלנטיק הום שמים דגש מיוחד על איכות השירות ועל איכות המוצרים, ומנסים להתאים את עצמנו לכל דרישה ובקשה, מורכבות ככל שיהיו.

המוצרים של אטלנטיק הום עומדים בדרישות ובתקנים המחמירים ביותר לעמידות הבד, ובתהליך התכנון שלהם ניתנת תשומת לב מיוחדת לדרישות המחמירות של בתי המלון, כגון עמידות ארוכת שנים, כביסות מרובות ועוד.

במהלך 50 השנים בהן פועלת החברה היא נדרשה לייצר מגוון עצום של מצעים, מגבות וחלוקים בהרכבי בד שונים, במטרה להתאים את המוצרים שלה לדרישות המחמירות של בתי המלון ולטרנדים המשתנים בעולם הטקסטיל. 

מערך הלוגיסטיקה של אטלנטיק הום פועל שישה ימים בשבוע במטרה לתת מענה לכל דרישה ולספק את ההזמנות באיכות הגבוהה היותר ובמהירות האפשרית.

רוצים גם לעבוד איתנו? דברו עם מאיה בימים ראשון עד חמישי בשעות 8:00 עד 16:00.

כתובות: מגשימים 20 פתח תקווה

טלפון: 03-9235119, 03-9235118

דוא"ל: office@atlantic-home.co.il